CH-D155WD-WF осушитель
CH-D155WD-WF осушитель
Поділитися
Магазин кондиціонерів Купер Хантер > Товари > CH-D155WD-WF осушувач (3 фази) (372 л/доба)
Цифровий РК-дисплей; Роторні компресори; Автоматичне розморожування; Пульт ДУ; 3 фази.
Наявність на складі Є в наявності
Продуктивність 372 л/доба
Площа 80 м²
Рівень шуму 65 Дб
Гарантія 2 роки
Додати в обране
Порівняти
Артикул: 020025 Категорія: Осушувачі для басейнів
  • Опис
  • Відгуки
Опис
Осушувач для басейну Cooper&Hunter CH-D155WD-WF
CH-D155WD-WF осушувач
  • Кольоровий цифровий РК-дисплей із наочною індикацією режимів та параметрів.
  • Роторні компресори Hitachi/Toshiba – тиха робота та підвищена надійність.
  • Пульт дистанційного керування у базовій комплектації.
  • Автоматичне відновлення попередньо встановленого режиму після вимкнення живлення.
  • Автоматичне розморожування для стабільної роботи у розширеному температурному діапазоні.
  • Діапазон осушення від 90 до 20% відносної вологості.
  • Робоча температура повітря в приміщенні: від +10°C до +42°C
  • Шумопоглинаючий корпус та додаткова звукоізоляція компресора.
  • Забір вологого повітря через передню панель, що спрощує розміщення вздовж стін та в нішах.
Модель
CH-D155WD-WF осушувач
Електроживлення
230В,1ф,50Гц
Продуктивність л/год
15,5 л/год
Продуктивність
372 л/доба
Теплова потужність
7200 Вт
Електроспоживання
3350Вт
Номінальний струм
15,5А